معرفی مجموعه ورزشی آنیس

مجموعه ورزشی آنیس (ویژه بانوان) از مهر سال 1393 توسط خانم ................. ، بنیان گذار و ................... ، مدیر مجموعه ، فعالیت خود را آغاز نمود تا با ارائه خدمات حرفه ای در فضایی وسیع ، بالغ بر 1000 متر ، محیطی لوکس و آرمش بخش را برای ورزشکاران محترم به ارمغان آورد


این مجموعه شامل 20 رشته ورزشی متفاوت و خدمات لاغری ، تعداد 30 نفر پرسنل و 500 نفر عضو فعال می باشد..

خدمات مجموعه ورزشی آنیس

مجموعه ورزشی آنیس با توجه به اینکه در سطح کلان ورزش فعالیت می کند حوزه های گوناگونی را در دست اجرا دارد که از جمله ی آنها می توان یه رشته های کاراته، تکواندو، موی تای، سی ایکس، چربی سوزی، فیتنس، یوگا، پیلاتس، ژیمناستیک، ایروبیک و ... اشاره کرد .


هدف این مجموعه ارتقا ی سطح کیفی ، فنی و علمی مجموعه های ورزشی بوده که به لطف خدا در اجرای این طرح توفیق نسبی و رضایت مندی ورزشکاران را در پی داشته و در برنامه های آتی خود هدف گسترش و تکامل آنرا سر لوحه خود قرار داده است و اکنون با خط مشی عملی و رویکرد ی مستقل به مدیریت ، توسعه و مشارکت در اجرای پروژه های مشابه و مشارکت در اجرا ، نگهداری و انجام آن در عرصه فعالیتهای ورزشی در سطح کشور را دارد .

ورزشکاران در باشگاه ورزشی آنیس، همواره از همراهی تیم مربی گری بهره مند می باشند. سر مربی و مربی های باشگاه همه حرفه ای و دارای مدارک بین المللی هستند تا بتوانند با نظارت دائمی، سلامت ورزشکاران را در مدت ورزش تضمین کرده و ورزشکاران را در راه رسیدن به نتایج دلخواهشان راهنمایی کنند.

همچنین در فضای داخلی باشگاه، کافی شاپ مستقلی برای بانوان وجود دارد؛ تا موقع استراحت بتوانند در فضایی آرام و زیبا تغذیه کرده و به آرامش مورد نیازشان برسند.

تمدید عضویت

تمدید عضویت


برای تمدید عضویت کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید. بعد از وارد شدن به صفحه جدید کافی است میزان زمان عضویت تان را انتخاب کنید و هزینه را پرداخت نمایید.


تمدید
ثبت نام در باشگاه

ثبت نام


اگر در خصوص ثبت نام در باشگاه سوالی دارید بر روی این لینک کلیک کنید، سپس شماره موبایلتان را وارد کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.


ثبت نام